Internetová on-line platforma SUNCORP

Internetová on-line platforma: 

1/ vlastníci chlazených výdejních boxů SUNCORP

Nedílnou součástí on-line platformy SUNCORP, jsou výdejní místa zboží v chlazených výdejních boxech. Jejich vlastníkem může být obec, obecně prospěšná organizace, zaměstnavatel, podnikatel, nebo drobný investor, jako vlastník schránky ve výdejním boxu. Investice do výdejních boxů SUNCORP, Vám zajistí zajímavý " pasivní příjem" od dodavatelů, kteří budou Vaš výdejní box SUNCORP využívat k distribuci zboží, jako jsou čerstvé potraviny, potravinové doplňky stravy, volně prodejné léky a další sortiment zboží, který vyžaduje stabilní chladné prostředí.

Vlastníci schránek pronajímají své schránky dodavatelům potravin, kteří je využívají k předání zboží zákazníkům prostřednictvím internetové on-line aplikace SUNCORP.  

2/ dodavatelé zboží do chlazených výdejních boxů SUNCORP

Platforma SUNCORP má přesně stanovená kritéria pro dodavatele. Za úplatu umožňuje vybraným podnikatelům (dodavatelům) nabízet své zboží a služby spotřebitelům využívajících nákupní on-line tržiště SUNCORP. Spotřebitelé (zákazníci) využívají on-line platformu SUNCORP zcela zdarma v počítači nebo v aplikaci pro mobilní telefony. 

3/provozovatel on-line platformy 

On-line platformu SUNCORP provozuje fy. SUNCORP a.s., která poskytuje on-line zprostředkovatelské služby registrovaným dodavatelům, kteří prodávají své zboží na vlastních e-shopech, nebo jinou formou objednávek.

Internetová online platforma SUNCORP zabezpečuje součinnost hardware a software v platformě SUNCORP, kdy umožňuje vlastníkům chránek ve výdejních boxech SUNCORP, propojení schránky vlastníka s dodavatelem, který dodává zboží zákazníkovi do výdejního boxu.


Stránky jsou vytvořeny vývojářským centrem © SUNCORP a.s. 2023 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!