Doručování zásilek zákazníkům, se za poslední roky posunulo mílovými kroky. Vlivem koronavirové pandemie se rozvinulo velice efektivní řešení-doručování do výdejních boxů. Zákazník tak získává skvělý komfort ve vyzvednutí, kdy si může vybrat nejvhodnější lokalitu boxu dle své potřeby. Boxy jsou dostupné nonstop, takže zákazník není časově nijak limitován výdejní dobou. I když, výdejní boxy jsou čím dál více populárnější, je jich stále zoufale málo a výdejní boxy na čerstvé potraviny (chlazené), nejsou téměř nikde.

SUNCORP a.s. chce tuto situaci (na českém trhu s chladicími výdejními boxy) změnit a vybudovat rozsáhlou síť Chladicích výdejních boxů SUNCORP na čerstvé potraviny, potravinové doplňky stravy a volně prodejné léky.

Chladicí výdejní boxy SUNCORP.

Jsou homologovány, jako výdejní boxy určené pro výdej zboží, které vyžaduje zpřísněné hygienické normy chlazených potravin, potravinových doplňků stravy a volně prodejných léků. Jsou izolované a plně chlazené. Uskladněné zboží, je zde v letních měsících, jako doma v lednici a není tak porušen chladicí proces, který je po výrobcích a prodejcích vyžadován. 

Kde se budou chladicí výdejní boxy SUNCORP instalovat.

Jak už jsme uvedli v úvodu této webové prezentace, je našim cílem instalovat v České republice chlazené výdejní boxy SUNCORP. Tyto chlazené výdejní boxy instalujeme zejména tam, kde je malá nabídka kvalitních potravin a kde nenabízejí své služby nadnárodní řetězce. Máme zájem instalovat naše chlazené výdejní boxy v menších obcích, nebo u firem (zaměstnavatelů), kde jsou tyto služby nedostatečné. Výdejní boxy SUNCORP budeme postupně instalovat do každé obce (i té nejmenší), kde své služby nabízí převážně jen drobní místní obchodníci a spotřební jednoty a družstva. Drobní a střední obchodníci s potravinami a potravinovými produkty se potýkají s ekonomickými problémy (jako jsou vysoké náklady na energie a náklady na zaměstnance), které se promítají zejména do vyžších cen prodávaného zboží v kamenných obchodech. Nepřehlédnutelným aspektem služeb, je také otvírací doba těchto prodejen.

Instalací chlazených výdejních boxů SUNCORP, chceme obyvatelům a zaměstnancům zabezpečit možnosti nákupovat na e-shopech (zaměřených na produkci čerstvých potravin, potravinových doplňků stravy a volně prodejných léků) a umožnit doručení tohoto zboží do chlazených výdejních boxů, které jsou přístupné 24 hodin 7 dní v týdnu.

Hledáme partnery z řad obcí, organizací, firem a soukromých drobných investorů.

Uvědomujeme si, že síť chlazených výdejních boxů SUNCORP v České republice nedokážeme vybudovat sami, bez zapojení obcí, organizací, firem a soukromých investorů. Proto oslovujeme partnery, kteří mají zájem se zapojit do projekt SUNCORP. Nabízíme spolupráci na projektu SUNCORP všem, kteří jsou přesvědčeni (stejně jako my), že budoucnost rozšiřování služeb pro občany a zaměstnance je ve výdejních boxech, jako nástroji distribuce zboží k zákazníkovi a to je náš cíl.     Stránky jsou vytvořeny vývojářským centrem © SUNCORP a.s. 2023 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!