Pravidelný "pasivní příjem" ze schránky v chladicím výdejním boxu SUNCORP  

SUNCORP a.s. - jako provozovatel sítě (platformy) výdejních boxů SUNCORP

Zajišťuje zprostředkování výroby výdejních boxů přímo od našeho smluvního výrobce.

To znamená, že zájemce - investor, kupuje výdejní box SUNCORP, nebo schránku ve výdejním boxu přímo od tohoto výrobce (smluvního partnera). SUNCORP a.s. je provozovatel této sítě chlazených výdejních boxů SUNCORP. 

V současné době fy. SUNCORP a.s. provádí výběrové řízení na dodavatele chlazených výdejních boxů do sítě SUNCORP a brzy Vás bude informovat, s kterým výrobcem výdejních boxů v České republice uzavřel dodavatelsko-odběratelské vztahy.   

  • SUNCORP a.s. prostřednictvím externích pracovníků (Konzultantů), nabízí obci, organizaci nebo firmě vlastnictví schránek, v jejímž katastru, kde máme zájem Chladicí výdejní box SUNCORP umístit.

  • Zájemci o vlastnictví výdejních boxů a schránek se současně můžou registrovat v On–line databázi SUNCORP v rezervačním systému.

  1. Pasivní příjem za pronájem jednotlivých schránek dodavatelům potravin smluvně garantujeme v platformě SUNCORP.  
  2. Zabezpečujeme právní ošetření vlastnických práv ke schránce, právoplatného vlastníka schránky včetně vystavení listu vlastnictví (LV) na výdejní schránku v síti výdejních boxů SUNCORP.
  3. Zabezpečujeme pravidelnou údržbu a pojištění, každé schránky ve výdejním boxu.
  4. Zabezpečíme zprostředkování prodeje schránky jinému vlastníku, případně schránku odkoupíme.
  5. Životnosti schránky garantujeme na 10 let, kdy po celou tuto dobu schránku pronajímáme dodavatelům zboží v platformě SUNCORP.

Nájem schránky ve výdejním boxu SUNCORP je smluvně dojednán s dodavateli zboží na konkrétní     smluvní částce, za každé vložení nákupu do schránky. Tuto částku platí vlastníkovi (prostřednictvím platformy SUNCORP) vždy dodavatel zboží do výdejní schránky. 

SUNCORP a.s. jako provozovatel výdejních boxů dbá (dle smluvních podmínek ujednaných s vlastníkem) na co možná 100% využití shcránek.       


Stránky jsou vytvořeny vývojářským centrem © SUNCORP a.s. 2023 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!