Jak postupovat při koupi chlazného výdejního boxu SUNCORP.

Jak už jsme uvedli v úvodu, našim cílem je instalovat v České republice Chlazené výdejní boxy SUNCORP. Tyto výdejní boxy instalujeme tam, kde nefungují služby pro veřejnost. Tedy zejména v menších obcích, kde je nedostatek prodejen s potravinami, lékárenskými produkty, drogerií a zbožím pro domácí mazlíčky.  

Výdejní boxy SUNCORP, instalujeme v jednotlivých obcích a u firem tak, aby jsme po celé ČR nejprve nainstalovali výdejní boxy SUNCORP do obcí, kde je minimální infrastruktura služeb pro občany. To znamená, že výdejní boxy SUNCORP instalujeme v malých obcích a postupně síť budeme rozšiřovat dále do větších obcí a měst a to na takových místech, kde bude jejich maximální využitelnost. 

Uvědomujeme si, že síť výdejních boxů SUNCORP, není možné vybudovat během pár měsíců v celé ČR. Náš výrobce výdejních boxů nám garantuje omezené množství VÝDEJNÍCH BOXŮ v dodacích termínech na kterých usilovně pracujeme, což vyplývá i z kapacitních důvodů výroby výdejních boxů na zakázku.  

Proto jsme rozhodli (jako provozovatel portfolia SUNCORP), že při zprostředkování zájemců o Chlazené výdejní boxy SUNCORP, využijeme osvědčenou metodu rezervační databáze a závazných rezervačních smluv. To znamená, že každý zájemce bude zařazen do této databáze, která je veřejně přístupná všem registrovaným zájemcům o koupi Výdejního boxu SUNCORP po uzavření rezervační smlouvy.     

„Jen rozhodní lidé, jsou úspěšní a vážení ostatními.“

Jste zástupci obcí, organizací nebo firem, kontaktujte nás a 

OBJEDNEJTE SI INFORMAČNÍ SCHŮZKU O CHLADICÍCH VÝDEJNÍCH BOXECH SUNCORP  

Stránky jsou vytvořeny vývojářským centrem © SUNCORP a.s. 2023 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!