Jak postupovat při koupi chlazného výdejního boxu SUNCORP.

Jak už jsme uvedli v úvodu, našim cílem je instalovat v České republice Chlazené výdejní boxy SUNCORP. Tyto výdejní boxy instalujeme tam, kde je o ně zájem. Tedy zejména v menších obcích, kde je nedostatečná síť prodejen potravin, nebo u firem,  kteří chtějí pro své zaměstnance zajímavé a přínosné benefity.  

Výdejní boxy SUNCORP, instalujeme v jednotlivých obcích a u firem tak, aby jsme po celé ČR nejprve nainstalovali výdejní boxy SUNCORP do obcí, kde je minimální infrastruktura. To znamená, že výdejní boxy SUNCORP instalujeme v malých obcích a postupně síť boxů budeme rozšiřovat dále do větších obcí a měst a to na takových místech, kde bude jejich maximální využitelnost. 

Uvědomujeme si, že síť výdejních boxů SUNCORP, není možné vybudovat během pár měsíců v celé ČR. Náš výrobce výdejních boxů nám garantuje omezené množství VÝDEJNÍCH BOXŮ v dodacích termínech na kterých usilovně pracujeme, což vyplývá i z kapacitních důvodů výroby výdejních boxů na zakázku.  

Proto jsme se rozhodli (jako provozovatel portfolia SUNCORP), že při zprostředkování zájemců o výrobu boxů a vlastnických práv na schránky ve Výdejmích boxech SUNCORP, využijeme osvědčenou metodu číselné rezervační databáze. To znamená, že každý zájemce bude zařazen do této databáze, která je veřejně přístupná všem registrovaným zájemcům o koupi Výdejního boxu SUNCORP.     

„Jen rozhodní lidé, jsou úspěšní a vážení ostatními.“

Jste zástupci obcí, organizací nebo firem, kontaktujte nás a 

OBJEDNEJTE SI INFORMAČNÍ SCHŮZKU O CHLADICÍCH VÝDEJNÍCH BOXECH SUNCORP  

Stránky jsou vytvořeny vývojářským centrem © SUNCORP a.s. 2023 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!